Виробництво фруктових та овочевих чіпсів

Ми виготовляємо натуральні овочеві та фруктові чіпси з екологічно чистої продукції за допомогою інноваційного обладнання, яке дозволяє зберегти вітамінний склад та смак.

Наші сади

Здебільшого продукцію ми вирощуємо самі в екологічно-чистій місцевості, а для виробництва застосовуємо новітні технології. Ретельно відбираємо сировину та стежимо за якістю вхідного продукту перед початком виробничого процесу. Вся продукція проходить випробування у центрах стандартизації, метрології та сертифікації.

Наше виробництво

Основим предметом діяльності ФГ «АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ» є сушіння та переробка фруктів, овочів та ягід, а саме – виготовлення фруктових та овочевих чіпсів, сушених овочів, ягід, фруктів, чаїв, сухих порошків для подальшого їх використання у харчовій, кондитерській, фармацевтичній та парфумерній промисловості.

 Інноваційність і натуральність це наш пріоритет

Виготовляємо широкий асортимент по-справжньому смачних і корисних ласощів, які допоможуть істотно урізноманітнити як звичайне так і дієтичне харчування.Спеціальна технологія виробництва зберігає всі корисні речовини вирощених фруктів з яких зроблені чіпси.

Фруктово-овочеві чіпси – новий натуральний десертний продукт з хорошими дієтичними та смаковими властивостями. Немає паралелі з картопляними чіпсами, отриманими шляхом обсмаження в олії. Це виключає в їхньому складі наявність холестерину, канцерогенів тощо.

На відміну від цукерок і карамелі, фруктові чіпси не містять цукру, барвників та інших консервантів, які негативно позначаються на здоров’ї людей.

Технологія виготовлення дозволяє їх зробити такими ж хрусткими, як і оригінальний прототип усіми улюблених картопляних чіпсів.

Без гідрогенізованих жирів та канцерогенів, як у звичайних чіпсів

Без глютамату натрію, солі та інших підсилювачів смаку

Смачний здоровий перекус без цукру, барвників та підсолоджувачів.

Без ГМО, з вирощеної в екологічно чистому районі сировини

Про компанію

Основним предметом діяльності ФГ«АГРОЕКОТЕХНОЛОГІЇ» є переробка та сушіння фруктів, ягід та овочів, а саме виготовлення фруктових і овочевих чіпсів, чаїв, узварів, страв швидкого приготування, спецій, сухих порошків для подальшого їх використання у харчовій, кондитерській, фармацевтичній та парфумерній промисловості.

При виробництві яблучних чіпсів використовується унікальна технологія сушки, завдяки якій зберігаються всі корисні властивості та вітаміни. Порівняно з конвекційним сушінням, фрукти, ягоди та овочі, що піддані інфрачервоної сушці, після свого відновлення мають смакові якості, максимально наближені до своїх свіжих аналогів.

Переробка та консервування фруктів та овочів

Інфрачервоне сушіння

Виготовлення фруктових та овочевих чіпсів

Виготовлення сухих порошків

Збереження всіх смакових та корисних властивостей