Розпродаж!

Малина сушена

601,035

Артикул: Невідомо Категорія:

Корисна, поживна, смачна, натуральна сушена малина власного виробництва. Висушена за допомогою інфрачервоних сушарок за інноваційними технологіями.

Ми розробили зручну, компактну упаковку, яка не займає багато місця, завжди можна взяти з собою будь-куди та поласувати. Таку ягоду смачно додавати в різні каші, десерти, як начинку до пирогів, випічки, рулетів, смакує з морозивом та фруктовими салатами, йогуртами та коктейлями. Смачні та ароматні настоянки виходять з сушеної малини, а чай з цією ягоди - ну дууууже вітамінний та запашний. Також можна додавати до різних соусів та других страв - буде родзинка Вашим стравам.

Порція сушеної червоної малини забезпечує 6 грамів клітковини або близько 25% щоденного рекомендованої її кількості Розчинні волокна утворюють гель в організмі, який зв'язується з холестерином і цукром. Цей процес допомагає знизити шкідливий рівень холестерину та стабілізувати рівень цукру в крові. Нерозчинені волокна у висушеній малині є настільки ж важливими для загального здоров'я організму. Вони не поглинаються і не розчиняються у воді, тому здатні видаляти токсини з товстої кишки і зберігати травну систему в належному стані.

Сушена малини наповнена не тільки захисними антиоксидантами та клітковиною, але також забезпечує організм живильними речовинами, такими як: вітамін С, залізо і кальцій. Вітамін С підтримує імунну систему під час хвороб і сприяє утворенню колагену, протеїну, що зберігають шкіру гладкою і стійкою до зовнішніх впливів. Вітамін С також допомагає організму засвоювати мінерали, такі як залізо і кальцій, обидва з яких присутні в сушеній малині. Залізо поліпшує енергетичні рівні і відіграє важливу роль у доставці кисню червоними кров'яними тільцями по всьому тілі. Кальцій, в свою чергу є будівним матеріалом для кісток і зубів, а також покращує функцію м'язів та зменшити ризик серцевих-судинних захворювань.

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 4,9
  • жири, г - 3,09
  • вуглеводи, г - 51,2
  • енергетична цінність - 353 кКал