Морква сушена

110220

Артикул: Невідомо Категорія:

Сушена морква виробництва ФГ "Агроекотехнологій" висушена за інноваційною технологією в інфрачервоних сушарках. При сушінні всі корисні властивості - збережено. Це чудовий аналог свіжому продукту з довготривалим терміном зберігання! Коренеплід дуже добре усихає і при цьому чудово відновлює свої властивості.

Найважливіше корисна властивість овоча після сушки – це здатність зміцнити сітківку ока і поліпшити зір. Коренеплід в будь-якому вигляді корисний при кон’юнктивіті та короткозорості. Підійде навіть для профілактики хвороб шлунка, кишечника і нирок. Має у складі ті ж компоненти, що й містяться у свіжий овоч: корисні вітаміни групи С, каротин, фосфор, фолієву кислоту, калій, залізо та інші харчові волокна, цукор, азотисті речовини, аспаргін, флавоноїди, жирна олія, мінеральні солі , пігменти, ряд анзимів, фітоен, фітофлуєн.

Також допоможе господаркам скоротити час на приготування їжі. Адже готова чищена морква, завжди під рукою. Застосування сушеної моркви можна знайти найрізноманітніше. Найчастіше її кладуть в перші страви та бульйони, а також використовують продукт для поліпшення смаку підлив, овочевих рагу і навіть додають в чай. Змішуючи морква з іншими сушеними овочами та зеленню, можна отримати чудову смакову приправу, яка додасть вашим стравам завершений смак. Смакує до різних рибних, м'ясних страв; пирогів та пиріжків; котлет та вареників.

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 7,8
  • жири, г - 0,6
  • вуглеводи, г - 49,2
  • енергетична цінність - 221 кКал