Розпродаж!

Порошок з полуниці

300600

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок полуниці - це виключно натуральний продукт, виготовлений з добірних плодів полуниці. До складу порошку входить тільки полуниця. Ніяких барвників, консервантів, ароматизаторів і ГМО.

Такий порошок має максимальний вміст вітамінів та поживних елементів; форма, запах, колір та смак - зберігаються, оскільки температура сушіння не перевищує 60 °С. Данний порошок має хімічний склад багатий на аскорбінову кислоту та вітамін А. Разом ці вітаміни мають корисну властивість: підтримувати та підвищувати імунітет людини. Також багато заліза, кальцію, фосфору, йоду, цинку, фолієвої та саліцилової кислоти, містяться вітаміни РР; В1; В2; В6; Е; С. 

Варто звернути увагу на великий вміст в порошку з полуниці на антиоксиданти та інші корисні елементи, що сприяють омолодженню організму та шкіри зокрема. Також містить йод, який потрібен для нормальної роботи мозку та нервової системи, полегшує головні болі та корисний для здоров'я ясен. Вуглеводи, які містяться у порошку не підвищують рівень цукру в крові, тому його можна їсти людям, що страждають на цукровий діабет.

Такий порошок дуже популярний в кулінарії, медицині, пармумерній справі, при миловарінні та виготовлені свічок. Неможливо уявити мармелад, зефір, цукерки, каші швидкого приготування, фруктові десерти, йогурти, морозиво, випічку, різні десерти - без полуничного порошку. Він дуже класний, натуральний барвник! Ваші десерти отримають незабутній колір, смак та аромат.