Порошок з яблук

145290

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з яблук виготовлений з відбірних яблук за інноваційними технологіями. Він містить багато корисних вітамінів, що позитивно впливають на організм людини. Натрій, калій, кальцій, фосфор і залізо, а також вітаміни групи В, вітамін А, С, Д, Е, Н, К, РР.

Знижує рівень шкідливого холестерину і пришвидшує вивід токсинів з організму; регулює витрати холестерину і цукру, для оптимізації роботи ШКТ та розщеплення жирів на жирних кислот; активізує ріст корисної мікрофлори кишечника; допомагає активному жирозжиганню. Яблучний порошок використовують в медицині, косметології, кулінарії. Він сприяє омолодженню і регенерації клітин шкіри. Використовують при лікуванні суглобів (допомагає позбутися від важких металів і сприяє формуванню синовіальної рідини, що прибирає біль і відновлює рухову функцію); боротьбі з підвищеним холестерином і пов’язаних з ним порушенням роботи серцево-судинної системи; жовчнокам’яної хвороби та її профілактики.

Популярний яблучний порошок в кулінарії. Він є дуже популярним у виробництві, оскільки часто є одним з ключових інгредієнтів при приготуванні зефіру, джемів, мармеладу, цукерок і начинок для різноманітної кондитерської випічки. Додають до складу йогуртів, морозива, кетчупів і майонезних соусів.