Гриби білі сушені

652,450

Артикул: Невідомо Категорія:

ФГ «Агроекотехнології» також подбало про справжній аромат Карпат, який неможливо забути!

Все завдяки білим карпатським грибочкам, які збираються в екологічно чистих районах Карпат Івано-Франківської області та сушаться за допомогою технології інфрачервоної сушки, зберігаючи всі корисні властивості.

У білих грибах є багато біоактивних речовин, у тому числі з лікарськими, імуномодулюючими та антиоксидантними діями.  Помірне вживання сушених грибів сприяє відновленню організму після інфекційних хвороб. Вітаміни: група B, C, D,  цинк, фосфор, калій, кальцій, магній, залізо, кобальт, селен - все це міститься в сушених білих грибах.

По-своєму хімічному складу білі гриби дуже близькі до м'яса. Завдяки вживанню їх в їжу, вони допомагають знизити рівень "поганого" холестерину та тиску, протидіяти всмоктуванню жирів, зв'язуванню ліпідів.  Допомагають профілактиці стенокардії, полегшують травлення їжі, поліпшують обмін речовин, нормалізують функції щитовидної залози, поліпшують стан шкіри, нігтів та волосся, прискорюють процес загоєння ран.

З білими грибами можна приготувати багато різноманітних страв – запашний грибний супчик чи юшку, грибний соус, який додасть вишуканого смаку будь-якій страві, смажені гриби з овочами, грибні запіканки, картоплю з грибами або різото. А які смачні макаронні вироби з грибним соусом! Рецептів просто безліч. Будь-яка страва з грибами – це неповторний делікатес, але, навіть не маючи багато часу та натхнення, завжди можна приготувати грибний суп чи кашку з грибною підливкою. Це не забере багато часу і під силу кожному.

Енергетична цінність на 100 г продукта:

  • білки, г - 27,6
  • вуглеводи, г - 10
  • жири, г - 6,8
  • енергетична цінність - 210 ккал