Овочевий супчик з локшиною

30

Фермерське господарство «Агроекотехнології» розробило власний продукт – сухий «Овочевий супчик з локшиною», який набагато спростовує приготування даної страви та економить Ваш час.

«Овочевий супчик з локшиною», виготовлений ФГ «Агроекотехнології» надзвичайно смачний, ароматний, насичений, поживний, максимально близький до того, який Ви готуєте вдома. Його легко можна взяти з собою будь-куди, він займає мало місця та має довготривалий термін зберігання.

Супчик виготовлений з натуральних висушених овочів. До його складу входять: локшина, картопля, морква, цибуля,перець, зелень, часник, спеції та сіль.

Всі овочі достатньо подрібнені, легко запарюються кип’ятком та відновлюються. Сушіння проводиться на основі сучасної інноваційної технології сушіння з використанням спеціальних високоефективних інфрачервоних випромінювачів. Ми ретельно відбираємо сировину та стежимо за якістю вхідного продукту перед початком виробничого процесу. Вся продукція проходить випробування у центрах стандартизації, метрології та сертифікації.

Для споживання необхідно відкрити упаковку, дістати ложку, в упаковку залити 300 мл окропу та перемішати, щільно закрити застібку та дати настоятися 10 хвилин. Будьте обережні – гаряче. Відкрийте пакет та споживайте одразу після розгерметизації. Смачного!

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 9,0
  • жири, г - 12,05
  • вуглеводи, г - 57,4
  • енергетична цінність - 372,55 кКал