Часник сушений

155310

Артикул: Невідомо Категорія:

Сушений, ароматний, високої якості сушений часник власного виробництва! Вам не потрібно більше чистити та нарізати його - ми подбали про це! Достатньо додати наш сушений часник до Ваших страв і смакувати із задоволенням.

Сушений часник зберігає всі свої корисні речовини та смакові якості. Він містить велику кількість вітамінів, серед яких особливої ​​уваги заслуговують: С, Е, РР і група Б. Крім того, ароматні часточки мають вкрай важливі для здоров’я людини мікроелементи. Він має в своєму складі цінне джерело такого мікроелемента, як цинк, який омолоджує організм і зміцнює імунітет. Завдяки наявності фітонцидів, часник швидко і ефективно позбавляє людину від безлічі хвороботворних мікробів. Серед яких: дифтерійні палички, збудники дизентерії, стафілококи та грибки.

Також має властивість розширювати стінки судин і перешкоджати утворенню тромбів. Ці якості роблять його незамінним для людей, які страждають на атеросклерозом, тромбозом та іншими судинними захворюваннями. Сприяє травленню важкої їжі, прискорює метаболізм і стимулює роботу м’язів шлунка.

А головне - смачна, ароматна, вишукана, корисна приправа виходить для різних страв з сушеного часнику. Можна додавати в супи, салати, пироги, котлети, рагу, каші, вареники, в страви з м’яса та риби, чудовий інгредієнт до різних соусів. Цей універсальний продукт смакує всюди!

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 13,83
  • жири, г - 1,03
  • вуглеводи, г - 69,82
  • енергетична цінність - 337,06 кКал