Порошок з буряка

110220

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з буряка - виготовлений з використанням інноваційних технологій, що дає змогу при виробництві зберегти всі корисні властивості та мікроелементи. Він має довготривалий термін зберігання, займає мало місця та є справжньою знахідкою в кулінарії! Систематичне споживання порошку з буряка очищає кров. В ньому міститься багато пектинових сполук. Ці речовини очищають печінку від токсичних речовин, етилового спирту, важких металів, радіонуклідів. Відмінно бореться з раковими клітинами, тому лікарі рекомендують буряковий порошок включати в раціон харчування людей з онкозахворюваннями. При регулярному вживанні бурякового порошку в розчинному вигляді поліпшується склад крові і підвищується імунітет організму, що дає можливість організму справлятися з онкологією різної локалізації.

Смак свіжого буряка - гарантовано! Рекомендується буряковий порошок для поліпшення стану шкіри. Містить нітрити, які контролюють внутрішньочерепний тиск,також має в своєму складі багато пектинових сполук. Ці речовини очищають печінку від токсичних речовин, етилового спирту, важких металів, радіонуклідів.

Такий порошок використовують як підсолоджувач; натуральний харчовий барвник або харчову добавку; у кондитерському виробництві під час виготовлення цукерок помадних карамелей з начинкою, мармеладів, кексів, бісквітів, кремів і джемів; у виробництві безалкогольних і алкогольних напоїв; як овочевий концентрат для соків; під час виготовлення натуральної косметики, наприклад, рум'ян або помад.

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 11,10
  • жири, г - 0
  • вуглеводи, г - 62,30
  • енергетична цінність - 317,20 кКал