Порошок з малини

6101,220

Артикул: Невідомо Категорія:

Натуральний, смачний, без домішок, якісний порошок з малини власного виробництва! Ми подбали про те, або при пернеробці ягоди зберегли всі свої корисні властивості та мікроелементи.

Порошок з малини має тривалий термін зберігання і економічність витрат, що неодмінно оцінять кондитери і шоколадьє. Він завжди буде у Вас під рукою та дозволить домогтися яскравого малинового смаку, кольору, додасть особливої родзинки! Смакує також з морозивом, кашами, коктейлями, пиріжками, пирогами. мармеладом, зефіром. Можна додавати і при варінні мила та виробництві свічок. Це універсальний продукт, який буде при нагоді.

Величезна користь і цілющі властивості порошку з малини пояснюються її унікальним хімічним складом. В ньому містяться вітаміни групи В, каротин, вітамін С, РР, Е, кальцій, фосфор, залізо, натрій, мідь, цинк, калій, кобальт. Також має в своєму складі пектинові, дубильні і азотисті речовини. Має високий вміст натуральної саліцилової кислоти та володіє м'яким протизапальним ефектом.

Порошок з малини - відмінний антидепресант завдяки високому вмісту міді, яка необхідна для нервової системи. Корисний для серця і судин, бо має властивість розріджувати кров. Також не тільки полегшує симптоми застуди, але і корисний для їх профілактики. Високий вміст вітамінів благотворно позначається на імунній системі людини. Продукт допоможе уникнути набряків і зберегти високу скоротливу здатність м'язових волокон.

Смакуйте з користю для здоров'я!