Ягідний чай «Карпатські полонини»

66

Категорія:

Ягідний чай власного виробництва виключно з натуральних ягід. Без ароматизаторів, без домішок, лише якість та натуральність.

Карпатський ягідний чай ну дуууже ароматний, смачний та ще й корисний! Ви закохаєтесь в цей напій після першої ж завареної чашечки і назавжди відмовитесь від звичайного магазинного чаю, в якому купа ароматизаторів і хімічних речовин. А тут все справжнє і природнє. А ще смаку додає і той факт, що в склад нашого ягідного чаю входять не лише Карпатські ягоди, а ще й душа і атмосфера казкових Карпат.

Чай «Карпатські полонини» завдяки поєднанню різних ягід, має скарбницю вітамінів в своєму складі. Вітамінами А, В, Е, Р, К, С, магній, натрій, кальцій, калій та фосфор - все, що необхідно для організму людини. Він стабілізує сердечну діяльність; тонус судин; зміцнює імунітет людини; покращує самопочуття; тонізує організм; покращує травлення; має профілактичну дії проти простудних захворювань; стимулює роботу серця; покращує травлення та роботу кишківника; сприяє прискоренню обміну речовин; покращує роботу мозку; поліпшує працездатність.

Ми подбали про те, аби запакувати чай так, щоб він зберіг всі цілющі властивості. Легко зігріє Вас взимку та освіжить влітку. Цікаво, що такий напій можна заварювати 2-3 рази, і від цього він стає все смачнішим, адже плоди, під час настоювання ще краще віддають свої смакові якості.

Склад ягідного чаю: малина; чорниця; аронія; бузина; шипшина; шматочки яблука.