Порошок з цибулі

140280

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з цибулі - універсальна приправа, яка смакує до різних страв, додає незабутнього аромату та вишуканого смаку! Завдяки власному виробництву, ми використовуємо інноваційні технології при виробництві, завдяки чому - збережено всі корисні властивості та мікроелементи. Це чудова альтернатива свіжому овочу, адже порошок з цибулі має довготривалий термін зберігання, не займає багато місця та економить Ваш час! Не потрібно більше чистити та нарізати цибулю, ми все зробили замість Вас!

Це гарне джерело мінералів, включаючи: калій, магній і кальцій. Калій допомагає регулювати кров'яний тиск, чайна ложка порошку з цибулі - забезпечує Вас 3 мг магнію, який важливий для здоров'я кісток і імунної системи. 9 мг кальцію, що міститься в чайній ложці цибульного порошку, можуть допомогти зміцнити зуби, наш організм також потребує кальцію для підтримки щільності кісткової тканини.

Велика кількість антибактеріальних, антисептичних і антимікробних властивостей у складі порошку, допомогають запобігти різним інфекціям. Біоактивні компоненти в цибулевому порошку підвищують імунітет, запобігають бактеріальній інвазії і допомагають знизити ризик різних бактеріальних і грибкових інфекцій. Також корисний при лікуванні бронхіту і астматичних станів.

Гіпоглікемічна властивість цибулевого порошку відіграє ключову роль у зниженні рівня цукру в крові організму. Наявність сполук, таких як сірка і кверцетин, сильно пригнічує вивільнення цукру в кров і підвищує рівень інсуліну в організмі. Він перетворює крохмаль в енергію і зменшує симптоми діабету.

Такий порошок чудово смакує з різними супами, бульйонами, рибними та м'ясними стравами, овочами та котлетами, варениками та пирогами, можна додавати в різну випічку та отримаєте виражений смак та додасте Вашим стравам особливої родзинки!