Розпродаж!

Порошок з чорниці

5491,098

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з чорниці дуже корисний, поживний, виготовлений з відбірної чорниці за інноваційними технологіями. При переробці не втрачає своїх корисних властивостей. Містить багато корисних сполук. До них відносяться: антиоксиданти, антоціани, бактеріальні інгібітори, фолієва кислота, вітаміни A і C, каротиноїди, еллагова кислота, харчові волокна та багато іншого.

Такий порошок перешкоджає погіршенню зору і знімає втому з очей; благотворно впливає на пам’ять і сповільнює вікове падіння мозкової активності; запобігає діабету 2 типу – знижує рівень цукру та інсуліну в крові; допомогає борютися з інфекціями сечових шляхів; загоює ранки на слизовій в ротовій порожнині; прискорює одужання ангіни.

Широко використовують порошок з чорниці у різних галузях харчової промисловості: без них вже неможливо уявити виробництво цукерок, тортів, мармеладу, зефіру, каш швидкого приготування, ягідного чаю, запіканок, печива,круасанів, йогуртів, коктейлів чи морозива.

До речі, дуже популярна, смачна та корисна матча виходить з чорничного порошку. Для заварки матчи зовсім не потрібно прикладати зусилля: просто підготуйте необхідну кількість порошку (5-7грамм), змішайте з гарячою чи холодною водою і додайте за смаком цукор. Для поціновувачів середнього аромату і помірного смаку рекомендується пити натуральну матчу без додавання підсолоджувачів.