Порошок з чорної смородини

36711

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з чорної смородини містить вуглеводи, пектинові речовини, клітковину. Мінеральні речовини: калій, марганець, залізо, цинк, мідь; органічні речовини; вітаміни групи В, Р, Е, К, С. Ці речовини корисні для мікрофлори кишечника. Високий вміст кумарину - робить його корисним для зміцнення судин, зниження ризику серцевих захворювань, також підтримує розумові здібності, посилюючи мозковий кровообіг, у літніх людей. Вміст фолієвої кислоти - допомагає людині зменшувати вплив радіації на організм і допомагає вивести з нього токсини, ртуть, кобальт, свинець.

Такий порошок покращує настрій і робить нас спокійнішими. Все через те, що в ньому є інгібітори  моноамінооксидази – ті ж речовини, що й в деяких ліках проти депресії. Цей фермент руйнує нейромедіатори серотонін, дофамін, норадреналін, а якщо його пригальмувати, то нейромедіатори діють довше, і Ви почуваєтеся радісніше.

Натуральний барвник, без якого неможливо обійтись в кулінарії. Додавання в пироги, випічку, булочки, кондитерські вироби, морозиво, йогурти, мармелад, зефір, коктейлі, в каші - Ви отримаєте смакоту та користь разом з незабутнім смаком!