Порошок з моркви

124248

Артикул: Невідомо Категорія:

Порошок з моркви має концентрований склад, дуже насичений вітамінами та мікроелементами, цілком сприяє процесам регенерації, омолодження і відновлення шкіри. Також він неймовірно корисний і для спортсменів, так як в його склад входять полісахариди. Вони не тільки забезпечують постійний приплив енергії, але і покращують обмін речовин.

Натрій, кальцій, магній, сірка, хлор і фосфор, цинк, залізо і мідь – входять до складу порошку з моркви. В овочі багато клітковини,що сприяє поліпшенню шлунково-кишкового тракту. Порошок з моркви виготовлений на нашому виробництві лише з відбірної моркви та за інноваційними технологіями, що дає змогу зберегти всі корисні мікроелементи овоча.

Порошок з моркви використовують в кулінарії, це натуральний барвник, який є чудовою заміною моркви, смак має такий самий, як і свіжий овоч. Випікання булочок, пирогів, круасанів, різних кондитерських виробів, мармеладу, цукерок, також додають в різні страви, як приправу - адже це готова морква, яка може довго зберігатись!