Капуста сушена

120240

Артикул: Невідомо Категорія:

Сушена білокачанна капуста висушена за допомогою інноваційних технологій в інфрачервоних сушарках. Смачна, швидковідновлювальна, корисна, поживна, виготовлена з відбірної капусти!

100 грамів сушеної білокачанної капусти є еквівалентом цілого кілограма овоча в свіжому вигляді. Висушена капуста краще зберігає всі корисні речовини і може зберігатись дуже довго навідміну від свіжої. Крім цього в ній міститься велика кількість кислот: аскорбінової, фолієвої, а також піридоксин, молібден, калій, марганець, хром, йод, кальцій. Наявність в складі продукту тартонової кислоти - дозволяє помітно загальмувати процес перетворення вуглеводів в жирові відкладення. Присутність фолієвої кислоти - стимулює процеси регенерації клітин, підвищує їх насиченість киснем, що призводить до помітного поліпшення стану шкірного покриву та волосся.

Сушену капусту можна використовувати як готовий інгредієнт для різних страв. Додавати в супи, борщ, будь-які другі страви, пиріжки, пироги - вона швидко відновлюється та зберігає всі смакові якості. Смакуйте на здоров'я та з користю для організму!

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 15
  • жири, г - 1,4
  • вуглеводи, г - 48
  • енергетична цінність - 278 кКал