Український борщ

30

Фермерське господарство «Агроекотехнології» розробило власний продукт – сухий «Український борщ», який набагато спростовує приготування даної страви та економить Ваш час.

Всім відомо, що український борщ повною мірою відображає характер кухні нашої країни.  В кожної людини борщ асоціюється зі смаком дитинства – з борщем, який варила мама чи бабуся. Існує незліченна кількість неймовірно смачних рецептів цієї страви з українським колоритом. І кожен з цих рецептів борщу дуже унікальний, несе свою історію і по-своєму смакує.

«Український борщ», виготовлений з натуральних висушених овочів. До його складу входять: сушений буряк, капуста, картопля, морква, цибуля, червоний болгарський перець, томати, розмелені в порошок, порошок з часнику, зелень, спеції та сіль.

Всі овочі достатньо подрібнені, легко запарюються кип’ятком та відновлюються. Сушіння проводиться на основі сучасної інноваційної технології сушіння з використанням спеціальних високоефективних інфрачервоних випромінювачів. Ми ретельно відбираємо сировину і стежимо за якістю вхідного продукту перед початком виробничого процесу. Вся продукція проходить випробування у центрах стандартизації, метрології та сертифікації.

«Український борщ» запакований в металізований дой-пак, вагою 35 г, який є міцним, добре тримає рідину, займає мало місця та зручний у транспортуванні. У кожний пакетик ми додали одноразову столову ложку для зручності споживання у будь-яких умовах. Його з легкістю можна взяти із собою в похід чи поїздку, як перекус на роботу.

Для споживання необхідно відкрити упаковку, дістати ложку, в упаковку залити 300 мл окропу та перемішати, щільно закрити застібку та дати настоятися 10 хвилин. Будьте обережні – гаряче. Відкрийте пакет та споживайте одразу після розгерметизації. Смачного!