Розпродаж!

Чорна смородина сушена

45580

Артикул: Невідомо Категорія:

Корисна, поживна, висушена в інфрачервоних сушарках за допомогою інноваційних технологій - чорна смородина. Ми подбали про те, аби Вам зручно було їі взяти з собою будь-куди! Вона не займає багато місця та завжди буде при нагоді!

Для забезпечення організму достатньою кількістю вітаміну C потрібно з’їсти всього 20 ягід на добу. Сушені плоди практично нічим не відрізняються від свіжих ні за складом, ні за властивостями. Їх можна сміливо застосовувати як для профілактики, так і для лікування різних захворювань.

Висушені плоди сприяють очищенню організму від токсичних речовин і шлаків завдяки високій концентрації фолієвої кислоти. Частково відновлює зір. Ягідний екстракт використовують при виготовленні ліків, також вона зміцнює імунітетет під час сезонних епідемій.Сфера застосування сушених ягід досить широка. Неможливо уявити кулінарну промисловість без чорної смородини та її незвичайного кислувато-солодкого смаку, наприклад: смородиновий чай або компот, виготовлений з висушених плодів, не поступається за смаком і користю напоїв зі свіжих ягід, особливо популярні пироги з начинкою з смородини. Часто вона використовується в якості добавки до кексів і манникам. В тортах ягоду застосовують як прикраса.

Також сушену чорну смородину можна додавати в крем або йогурт. На відміну від свіжих плодів, вони не згортаються. При виготовленні морозива в домашніх умовах смородина, змішана з молочним продуктом, стане джерелом нового смаку. Часто невелику кількість плодів додають в м’ясні страви, щоб надати їм «родзинку». Сушена смородина служить основою для різних маринадів. Натуральні міцні напої, настояні на ягодах, здатні підкорити найвибагливішого гурмана.

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 4,2
  • жири, г - 2,6
  • вуглеводи, г - 43,4
  • енергетична цінність - 280 кКал