Чорниця сушена

631,185

Артикул: Невідомо Категорія:

Сушена чорниця дуже корисна та має багато вітамінів у своєму складі. При сушінні зберігає всі свої корисні властивості. Плоди підвищують гостроту зору та знімають втому в результаті тривалої роботи при штучному освітленні, загострюють нічне бачення.

Ягоди сушеної чорниці низько калорійні; містять високу концентрацію вітамінів і мінеральних солей (каротин, група В); містять органічні кислоти: яблучні, молочні, лимонні та інші; присутні у складі дубильні речовини; наявний природний цукор. Органічні кислоти, що містяться в сушених плодах, забезпечують користь для діабетиків.

Багатий хімічний склад робить сушену чорницю необхідною в холодний зимовий час, коли вітамінів катастрофічно не вистачає в раціоні. Завдяки вживанню ягід можна зміцнити організм в боротьбі з інфекціями, вірусами, застудами, усунути симптоми гіповітамінозу. Залізо, яке міститься в сухих ягодах, у багато разів краще здатне засвоюватися організмом людини в порівнянні зі спеціальними лікарськими препаратами, так як в ягодах чорниці цю речовину супроводжує кислота аскорбінова.

Також, не менш важлива поживна речовин яким багата сушена чорниця, – вітамін C. Його основні корисні властивості: сприяє зростанню кісток у дітей; зміцнює імунітет; прискорює загоєння ран; підтримує здоров’я зубів; бере участь у формуванні колагену.

Смачний, корисний, сповнений вітамінів та незабутнього аромату виходить чай з сушеної чорниці. Додавання сушеної ягоди до різних м'ясних та рибних страв, десертів, як начинку та прикрасу, до вареників, каш, морозива, йогуртів, цукерок, настоянок, соусів, маринадів - доповнить страви вишуканою родзинкою та особливим смаком!

Енергетична цінність на 100 г продукту:

  • білки, г - 0,9
  • жири, г - 0,7
  • вуглеводи, г - 72
  • енергетична цінність - 309 кКал