Бананові чіпси ТМ YabChO

36

Смачні, висушені, хрусткі, поживні та вітамінні шматочки банана, які стануть чудовими ласощами для тих, хто стежить за своїм здоров’ям!

У бананових чіпсах міститься багато калію та натрію, що сприяє виведенню солей з організму. Вони містять гормон радості, так що відмінно піднімають настрій, заряджають організм бадьорістю і поповняють запаси енергії.

Бананові чіпси є смачним і корисним варіантом для перекусу. Ви запросто зможете взяти їх з собою та посмакувати в будь-який зручнй для Вас час. З-за великого вмісту клітковини, здатні надовго втамувати відчуття голоду та збагатити організм людини енергією. Вживання сушеного продукту після фізичних тренувань сприяє швидкому зростанню м’язової маси.

Спробуйте смачненькі, поживні натуральні бананові чіпси і відірватись не зможете! Це чудовий варінт заміни картопляним чіпсам. Ми подбали про те, аби чіпси були виготовлені за допомогою унікальної технології сушки, завдяки якій зберігаються всі корисні властивості. Порівняно з конвекційним сушінням, чіпси, що піддані інфрачервоній сушці, після свого відновлення мають смакові якості, максимально наближені до своїх свіжих аналогів.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукта:

  • білки - 3,9
  • жири - 1,8
  • вуглеводи - 80,5
  • сіль - 0,0
  • енергетична цінність: 1450 кДж/346ккал